Trwa wczytywanie produktów


Plakaty
Zadruk
Rodzaj podłoża
Termin realizacji
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Podsumowanie

Plakaty

papier matowy 150g; CMYK - kolorowy jednostronnie;

Ilość: szt.

Termin realizacji:

plakaty wielkoformatowe opis produktu 01plakaty wielkoformatowe opis produktu 02plakaty wielkoformatowe opis produktu 03plakaty wielkoformatowe opis produktu 04


Druk plakatów z Supraprint 24 Warszawa

Oferujemy ekspresowy druk plakatów wielkoformatowych w dowolnym formacie od A3 (30 x 42 cm) do max 150 x 200 cm. Druk realizujemy w najwyższej rozdzielczości 1440 dpi w technologii druku ekosolwentowego, lateksowego lub UV na dwóch różnych podłożach: papier powlekany matowy 150 g i papier powlekany satyna 200 g. Papier powlekany matowy 150 g to ekonomiczny papier plakatowy. Natomiast papier powlekany satyna 200 g charakteryzuje się idealnym zastosowaniem do wysokiej jakości wydruków plakatowych. Niezależnie od wybranego rodzaju papieru masz gwarancję, że wydrukowane przez nas plakaty wyróżniać będzie najwyższa jakość.

Druk plakatów – prosty sposób na atrakcyjną wizualnie reklamę

Druk plakatów daje nieograniczone możliwości przekazu informacji. Pokaż swój projekt w wielkim formacie i wyróżnij się wśród innych. Dostępne są w standardowych wymiarach, jak również w dowolnie przez Ciebie zdefiniowanym formacie. Najwyższa jakość papieru oraz nowoczesna technologia wydruku sprawiają, że plakaty wielkoformatowe to niezwykle estetyczny sposób reklamy. W przypadku pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń, napisz lub odwiedź naszą siedzibę w Pruszkowie niedaleko miasta Warszawa. Pomożemy w wyborze optymalnego dla Twojej firmy rozwiązania. Wybierając usługi Supraprint, masz gwarancję niezwykle szybkiej realizacji trwającej jedynie dwa dni robocze. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami.


Pliki do druku - specyfikacja

• TIFF lub JPG lub PDF (zapisane z kompresją)
• CMYK
• rozmiar 1:1
• dodatkowo - spady dookoła po 5 mm
• rozdzielczość: 150 dpi