DRUKARNIA CYFROWA

Druk Etykiet i Naklejek

druk etykiet i naklejek

Etykiety produktowe, takie jakich potrzebujesz!

Specjalizujemy się w ekspresowym druku cyfrowym na papierach i foliach samoprzylepnych. Nasze etykiety drukowane na rolce są dedykowane dla producentów, którzy oferują asortyment wyselekcjonowany lub w specjalnych, limitowanych seriach. Wina rzemieślnicze i piwa kraftowe. Miody z regionalnej pasieki, oryginalne mieszanki herbat i kaw oraz produkty spożywcze szerokiego zastosowania. Tak, druk etykiet i naklejek realizujemy już od minimalnych ilości w ekspresowych terminach realizacji!

Druk etykiet i naklejek samoprzylepnych

Druk etykiet i naklejek na rolce w dowolnym kształcie i nakładzie.

druk i cięcie folii samoprzylepnej w dowolnym kształcie

Technologia, przy użyciu której realizujemy druk etykiet i naklejek sprawia, że produkcję wykonamy wg Twoich potrzeb, nawet w przypadku niskich nakładów. Wycinanie wg kształtu realizujemy cyfrowo, dlatego nie jesteś obciążony dodatkowym kosztem wykonania tradycyjnego wykrojnika.

Etykiety samoprzylepne o szerokim zastosowaniu.

Cyfrowy druk etykiet i naklejek to produkcja dostosowana do aktualnego zapotrzebowania. Nie musisz drukować więcej, niż tak naprawę potrzebujesz. Możesz dynamicznie reagować na zmiany przepisów lub modyfikować projekt etykiet w zależności od zmieniających się przepisów. Etykiety na rolce są gotowe do szybkiej i precyzyjnej aplikacji automatycznej lub manualnej. Nasze etykiety mogą być stosowane do pośredniego kontaktu z żywnością.

Nasze drukowane etykiety znajdą zastosowanie w przypadku oznaczeń wielu produktów. Drukujemy na folii samoprzylepnej PP, papierze semigloss oraz papierach ozdobnych. Druk z najwyższą rozdzielczością 1200 dpi pozwala nam na odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów i czcionek. To dość istotny element w przypadku rozbudowanych opisów składu lub wielu wersji językowych.

Duża liczba projektów? Nie ma problemu! Możesz zrealizować wiele krótkich serii opartych na różnorodnych projektach wciąż w tym samym budżecie. Kody kreskowe, QR kody lub etykiety samoprzylepne ze zmiennymi danymi? Oczywiście wykonamy je, ponieważ personalizacja jest bez problemu dostępna dla technologii druku cyfrowego.

naklejki transparentne z nadrukiem

Druk przy użyciu białej farby na etykietach transparentnych.

Oprócz standardowej palety CMYK, naklejki drukujemy także białą farbą. Taka opcja umożliwia nam druk na foliach przeźroczystych. Podłoża do których dedykowane są nasze etykiety to: karton, plastik, metal, szkło, płyty meblowe, powierzchnie lakierowane.

W naszej ofercie znajdziesz następujące etykiety samoprzylepne:

  • papier samoprzylepny połbłysk
  • papier samoprzylepny matowy
  • papiery ozdobne i fakturowane
  • folia samoprzylepna PP i PVC błysk
  • folia samoprzylepna metalizowana
  • transparentna folia samoprzylepna

Ekspresowy druk cyfrowy
etykiet w rolce.

Głębokie, nasycone kolory. Wysoka rozdzielczość oraz precyzyjne odwzorowanie najdrobniejszych elementów.

Etykiety produktowe dedykowane do przemysłowej aplikacji. Drukujemy niskie i średnie nakłady w ekspresowym terminie realizacji. Folia PP, papier półbłysk i podłoża ozdobne.

Konica Minolta Accurio Label 230
HP-Indigo-5000

Druk naklejek w arkuszach.

Farby CMYK + Biały + Orange. Druk na foliach transparentnych z białym poddrukiem.

Dzięki zaawansowanym farbom HP Electroink, z powodzeniem drukujemy na papierach i foliach samoprzylepnych. Farby są atestowane do użytku na opakowaniach spożywczych. Nie bez powodu druk HP Indigo określany jest mianem cyfrowego offsetu!

Ekspresowy druk etykiet i naklejek na rolce jest dla Was dostępny w naszej drukarni w Pruszkowie pod Warszawą z dogodnym dojazdem i darmowym parkingiem. Jeśli potrzebujesz szybkiej wyceny lub pragniesz przedyskutować szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Więcej szczegółów znajdziesz także pod adresem: SUPRAPRINT.

Related Posts