Trwa wczytywanie produktów


Wizytówki
Format końcowy
Zadruk
Rodzaj podłoża
Uszlachetnianie
Termin realizacji
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Produkt nakładowy
Podsumowanie

Wizytówki

brak; 90 x 50 mm; papier kredowy matt 350g; CMYK - kolorowy jednostronnie;

Ilość: szt.

Termin realizacji:

Wizytówki Supraprint 24 Warszawa – klasyczny sposób na reklamę

Oferujemy ekspresowy druk cyfrowy wizytówek na wielu podłożach, także ozdobnych. Standardowy termin realizacji nie przekracza 24h. Nasze wizytówki wyróżniają się najwyższą jakością. Drukowane są w pełnym kolorze, na grubym papierze. Wizytówki mogą mieć różne rodzaje uszlachetnienia, takie jak folia matowa czy folia błyszcząca. Sprawia to, że stają się jeszcze bardziej atrakcyjną formę reklamy, polecaną szczególnie dla firm, którym Gotowy produkt pakujemy po 100 szt. w pudełka kartonowe. Proponujemy wizytówki drukowane na trzech rodzajach papieru – satynowanym, kredowym matowym oraz kredowym z połyskiem. W zależności od preferencji klienta wizytówki możemy zadrukować jedno- lub dwustronnie.

Wizytówki — daj się rozpoznać

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, które – w przeliczeniu na jedną wizytówkę – spadają wraz ze zwiększeniem zamówienia. W przypadku pytań związanych z naszą ofertą zadzwoń do nas lub napisz. Możesz odwiedzić także siedzibę naszej firmy zlokalizowaną w Pruszkowie w pobliżu miasta Warszawa. Wizytówki to element, który powinien znaleźć się w każdej firmie. Jest to najlepszy sposób na łatwe przekazanie informacji kontaktowych w bezpośredni sposób, wsyztskim zainteresowanym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i z przykładowymi realizacjami.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, które – w przeliczeniu na jedną wizytówkę – spadają wraz ze zwiększeniem zamówienia. W przypadku pytań związanych z naszą ofertą zadzwoń do nas lub napisz. Możesz odwiedzić także siedzibę naszej firmy zlokalizowaną w Pruszkowie w pobliżu Warszawy.

Uwaga! Druk kilku wzorów wizytówek proszę zlecać jako osobne produkty w koszyku zamówienia.


POBIERZ SPECYFIKACJĘ PRZYGOTOWANIA PLIKÓW DO DRUKU