Showing all 7 results

Wielkoformatowe folie samoprzylepne

Druk wielkoformatowy na foliach samoprzylepnych.

Folie samoprzylepne z nadrukiem to wyjątkowa okazja na wzmocnienie wizerunku Twojej marki w środowisku zewnętrznym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oznakować witrynę sklepu lub umieścić naklejki na kontenerach, to w naszej ofercie znajdziesz folie samoprzylepne, które spełnią potrzeby Twojego biznesu. Zamów folie o zróżnicowanej trwałości, zabezpieczone laminatem lub wycięte wg specjalnego kształtu! Druk na folii wielkoformatowej znajduje zastosowanie w zakresie komunikacji wizualnej, a zwłaszcza jako:

 • oznakowanie wewnątrz budynków i ciągów komunikacyjnych
 • reklama na witrynach sklepowych
 • naklejki podłogowe
 • naklejki w magazynach i halach produkcyjnych
 • grafika na samochodach i środkach komunikacji
 • komunikaty promocyjne w galeriach handlowych

Skuteczna widoczność folii wielkoformatowych.

Druk wielkoformatowy na foliach samoprzylepnych daje Ci możliwość umieszczenia reklamy praktycznie w każdym miejscu. Nasze drukowane folie możesz aplikować na witrynach sklepowych i pojazdach firmowych, aż po trwałe oznaczenia w budynkach i ciągach pieszych. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości folii samoprzylepnych możesz dostosować ich trwałośc do swoich wymagań. W zależności od typu folii jaką wybierzesz, twoja reklama będzie wyróżniać się na tle otoczenia, przyciągając uwagę potencjalnych klientów w okresie od 1 roku do aż 7 lat.

Reklama mobilna i grafika samochodowa.

Folie samoprzylepne idealnie nadają się do oznakowania pojazdów firmowych. Dzięki temu Twój samochód lub flota firmowa może stać się ruchomą tablicą reklamową, docierającą do szerokiego grona odbiorców na ulicach, autostradach i parkingach. Jest to szczególnie skuteczne dla firm działających lokalnie, które chcą dotrzeć do klientów w swoim regionie.

Trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Folie samoprzylepne stosowane w druku wielkoformatowym są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co oznacza, że Twoja reklama będzie trwała i efektywna przez długi czas. Nie musisz się martwić o blaknięcie kolorów czy uszkodzenia spowodowane deszczem czy słońcem. Dzięki temu inwestycja w druk wielkoformatowy na foliach samoprzylepnych jest opłacalna i długoterminowa.

Szybka i łatwa aplikacja folii samoprzylepnych.

Aplikacja klasycznej filii samoprzylepnej z klejem trwałym, może być wymagająca. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz folie z klejem kanalikowym, który ułatwia wyklejanie folii bez widocznych pęcherzyków powietrza oraz folię Easy Dot, która jest wyjątkowa łatwa w aplikacji nawet dla początkujących.

Drukuj na foliach wielkoformatowych!

Druk wielkoformatowy na foliach samoprzylepnych to skuteczny sposób promocji Twojej marki, który przynosi wiele korzyści. Dzięki doskonałej widoczności, trwałości i możliwości reklamy mobilnej, możesz dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Niezależnie od tego, czy chcesz promować swoją firmę na witrynie sklepowej, samochodzie firmowym czy w innym miejscu, druk wielkoformatowy na foliach samoprzylepnych jest doskonałym wyborem dla każdej firmy, która pragnie zwiększyć swoją widoczność i przyciągnąć uwagę klientów.

Wybierz druk folii samoprzylepnych, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania:

 • monomeryczna folia samoprzylepna (1-3 lata)
 • polimeryczna folia samoprzylepna (3-5 lat)
 • folia samoprzylepna wylewana tzw. samochodowa (5-7 lat)
 • folie specjalne z ultra mocnym klejem oraz folie odblaskowe i fluo
 • Easy Dot z klejem kropelkowym dla łatwego naklejania
 • folie z klejem kanalikowym do naklejania bez pęcherzyków powietrza
 • folia pvc-free o zrównoważonym wpływie na środowisko